Hakkımızda


Mavivan ve U CARAVAN Hakkında

U CARAVAN, 2017 yılında, Türkiye’de kamp ve karavancılığı geliştirmek, bu alanlardaki kalite algısını yükseltmek ve kitlelere bu hobiyi tanıtmak vizyonuyla kurulmuş, bu alanda en üst düzey kaliteyi sunan Alman yapımı karavanları ülkemize ithal etmeye başlamış ve Bürstner Fend Kabe markalarının resmi Türkiye distribütörü olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Mavivan Markası; Kalite vizyonunu römork alanında da sürdürmek düşüncesi ile 2020 yılında tescil edilmiştir. Bu bağlamda, yine alanında dünya lideri bir marka olan Böckmann ile anlaşma yapılmış ve bu markanın at taşıma römorku ürünleri Mavivan tarafından ülkemize ithal edilmeye başlanmıştır.

Böckmann Hakkında

Lastrup’un aile şirketi, 1956’dan beri kamu hizmeti ve at taşımacılığı çözümlerinin üretimi ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Bir zamanlar küçük bir aile işletmesi, yıllar içinde küresel bir bayi ağına (30’dan fazla ülke) sahip büyük bir uluslararası şirket haline geldi.

Avrupa’nın ulaşım çözümlerinde lider marka olarak Böckmann, kendisini bir itici güç olarak görmekte ve 500’den fazla çalışanıyla birinci sınıf kaliteleri, en iyi tasarımı ve en yüksek güvenlik unsurlarına uygunluğu ile karakterize edilen öncü nakliye çözümleri geliştirmek için çalışıyor.

Böckmann, treyler pazarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi ve tutarlı kalite standartları sayesinde artık tüm Avrupa’da ve tüm dünyayı kapsayan bir bayi ağına sahip olmuş ve bugün Yeni Zelanda, Hollanda ve Slovenya dahil 33 ülkede Böckmann acenteleri tarafından temsil edilmektedir.

Mimarsinan Mahallesi, Kırlangıç Sokak, No. 90 Sunflower Sitesi, Silivri/İSTANBUL

Satış: Can Uçar

+90 532 130 9571

can@mavivan.com

Teknik: Fevzi Uçar

+90 532 130 9572

fevzi@mavivan.com

Copyright © 2021 Mavivan Römork Ticaret Ltd.Şti. / mavivan.com
Scroll to Top